więcej

Wykaz komitetów wyborczych zarejestrowanych na obszarze Delegatury w Koninie

Stan na dzień: 27.08.2018 godz. 16:00

WYKAZ KOMITETÓW (wybory2018.pkw.gov.pl)

L.p. Organ rejestrujący Sygnatura Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status
1 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-1/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA KWW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GM. BRODNICA Joanna Pakowska Brodnica gm. Brodnica Zarejestrowany
2 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-2/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO ZAWSZE DLA ŚREDZIAN KWW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO Filip Waligóra Marek Jeziorski Środa Wielkopolska wielkopolskie Zarejestrowany
3 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-3/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI KWW KATARZYNY HAMIGI Andrzej Stefan Wawrzyniak Małgorzata Jęcka Koło wielkopolskie Zarejestrowany
4 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6042-1/18 KOMITET WYBORCZY PROJEKT WRZEŚNIA KW PROJEKT WRZEŚNIA Damian Staniszewski Maciej Krzysztof Słowiński Września wielkopolskie Zarejestrowany
5 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-5/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO” KWW PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO Mariusz Adam Nawrocki Wełnica gm. Gniezno Zarejestrowany
6 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-4/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY KRZYŻANIAK-ŚWIĄTEK KWW MAGDALENY KRZYŻANIAK-ŚWIĄTEK Michał Piotr Świątek Trzemeszno gm. Trzemeszno Zarejestrowany
7 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-6/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MIŁOSŁAW” KWW „RAZEM DLA GMINY MIŁOSŁAW” Adam Jakub Spychała Miłosław gm. Miłosław Zarejestrowany
8 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-7/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BĄKOWSKIEGO KWW DARIUSZA BĄKOWSKIEGO Sylwia Katarzyna Bąkowska Chlebowo gm. Wierzbinek Zarejestrowany
9 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-10/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO KWW ADAMA LEWANDOWSKIEGO Roman Grzegorz Szydłowski Dorota Sobieraj Śrem wielkopolskie Zarejestrowany
10 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-8/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT KWW GENOWEFY SZURGOT Marzena Małgorzata Kałużna Powiercie gm. Koło Zarejestrowany
11 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-9/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ KWW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ Magdalena Kutkowska Tuliszków gm. Tuliszków Zarejestrowany
12 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-11/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA KWW ZENONA JAHNSA Sławomir Paweł Pietrzak Dorota Łucja Jahns Śrem wielkopolskie Zarejestrowany
13 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-12/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL KWW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL Przemysław Rafał Dąbrowski Zaniemyśl gm. Zaniemyśl Zarejestrowany
14 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-13/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA KWW JACKA SZURGOTA Karolina Małgorzata Szurgot Czołowo gm. Koło Zarejestrowany
15 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-14/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018 KWW SAMORZĄD 2018 Paweł Szulc Mieczownica gm. Ostrowite Zarejestrowany
16 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-15/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RAZEM DLA GMINY Dorota Elżbieta Kujawa Janowice gm. Stare Miasto Zarejestrowany
17 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-16/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI KWW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI Jan Ludwicki Chełmno gm. Dąbie Zarejestrowany
18 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-17/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO KWW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO Andrzej Stanisław Kossowski Zakrzewek gm. Sompolno Zarejestrowany
19 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-18/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA NOWICKA KWW KRYSTYNA NOWICKA Czesław Nowicki Osiek Mały gm. Osiek Mały Zarejestrowany
20 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-19/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA KWW ZJEDNOCZONA PRAWICA Jacek Roman Kubiak Andżelika Helena Chojnacka Konin wielkopolskie Zarejestrowany
21 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-20/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OLSZÓWKA KWW GMINY OLSZÓWKA PAWEŁ ZIEMOWIT SOCHACKI OLSZÓWKA gm. Olszówka Zarejestrowany
22 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-21/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN KWW ZAWSZE DLA ŚREMIAN JAKUB RADZIEJEWSKI URSZULA WIŚNIEWSKA ŚREM wielkopolskie Zarejestrowany
23 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-22/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BACZYŃSKIEGO KWW PAWŁA BACZYŃSKIEGO Jolanta Baczyńska Janowice gm. Stare Miasto Zarejestrowany
24 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-24/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS NA MŁODYCH, CZAS NA ZMIANY! KWW - CZAS NA MŁODYCH, CZAS NA ZMIANY! Sławomir Kaszyński Brudzew gm. Brudzew Zarejestrowany
25 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-23/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOSIAK KWW ANNY KOSIAK Lidia Bąkowska Orchowo gm. Orchowo Zarejestrowany
26 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-25/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIDER KWW LIDER Żaneta Lasota Mąkolno gm. Sompolno Zarejestrowany
27 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-26/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEOFIL MARCINIAK KWW TEOFIL MARCINIAK Maria Zofia Turkowiak Książ Wielkopolski gm. Książ Wielkopolski Zarejestrowany
28 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-27/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY KSIĄŻ WLKP KWW NIEZALEŻNI DLA GMINY KSIĄŻ WLKP Sławomir Paweł Przybylski Włościejewice gm. Książ Wielkopolski Zarejestrowany
29 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-28/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO KWW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO JAN KAZIMIERZ IGNASZAK KAZIMIERZ BISKUPI gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
30 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6042-3/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMORZĄDNY POWIAT KW STOWARZYSZENIA SAMORZĄDNY POWIAT Beata Kaniewska Aleksandra Głowacka Września wielkopolskie Zarejestrowany
31 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-29/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA KWW TOMASZA CZAPCZYKA Alicja Czapczyk Grodziec gm. Grodziec Zarejestrowany
32 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-30/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SZCZEPAŃSKIEGO KWW RYSZARDA SZCZEPAŃSKIEGO WIESŁAWA SZCZEPAŃSKA OSÓWIEC gm. Orchowo Zarejestrowany
33 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-31/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA DYGASA KWW KRZYSZTOFA DYGASA Michał Damian Dygas Rogów gm. Przykona Zarejestrowany
34 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6042-2/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE KW STOWARZYSZENIE KOLANIE Artur Piechalak Jarosław Stanisław Świder Koło wielkopolskie Zarejestrowany
35 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-32/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO KWW KAROLA BALICKIEGO Tadeusz Frąckowiak Gąsiorowo gm. Nekla Zarejestrowany
36 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-33/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI KWW NIEZALEŻNI Ewa Krystyna Liczbińska Racięcice gm. Sompolno Zarejestrowany
37 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-34/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MISZTALA KWW JACKA MISZTALA Bogdan Chmielarczyk Myślątkowo gm. Orchowo Zarejestrowany
38 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-35/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WITKOWO KWW SAMORZĄDNA GMINA WITKOWO MARIA SZOSZOREK WITKOWO gm. Witkowo Zarejestrowany
39 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-36/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO KWW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO Anna Skórzewska Budzisław Kościelny gm. Kleczew Zarejestrowany
40 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-38/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNE KOŁO” KWW „AKTYWNE KOŁO” Marek Pinkowski Olga Gajda Koło wielkopolskie Zarejestrowany
41 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-37/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUSTER KWW - MKUSTER Liliana Stankiewicz Chodów gm. Chodów Zarejestrowany
42 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-53/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZEPSR.PL KWW NASZEPSR.PL Paweł Wullert Leszek Marek Gawarecki Środa Wielkopolska wielkopolskie Zarejestrowany
43 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-39/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MAZUR KWW DANUTY MAZUR Mateusz Kozłowski Nowy Krzymów gm. Krzymów Zarejestrowany
44 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-40/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD KRZYKOSY 2018 KWW SAMORZĄD KRZYKOSY 2018 Włodzimierz Mieczysław Ratajczak Pięczkowo gm. Krzykosy Zarejestrowany
45 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-43/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA PIOTROWSKIEGO KWW PIOTRA PIOTROWSKIEGO Piotr Piotrowski Powidz gm. Powidz Zarejestrowany
46 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-41/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA KWW MARIUSZA WOŹNIAKA Józef Michał Woźniak Grodziec gm. Grodziec Zarejestrowany
47 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-46/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ KWW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Olga Maria Dębska Pyzdry gm. Pyzdry Zarejestrowany
48 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-42/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO KWW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO Tomasz Gołochowicz Kłecko gm. Kłecko Zarejestrowany
49 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-44/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA ANDRZEJEWSKIEGO KWW RYSZARDA ANDRZEJEWSKIEGO Agnieszka Woźniak Wierzbinek gm. Wierzbinek Zarejestrowany
50 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-45/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI FURMANIAK KWW URSZULI FURMANIAK Karol Piotr Furmaniak Rosocha Druga gm. Golina Zarejestrowany
51 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-48/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI LISICE KWW WSI LISICE Paweł Czubiński Lisice gm. Dąbie Zarejestrowany
52 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-47/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA POSADA KWW WSPÓLNA POSADA Halina Anna Chojnacka Posada gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
53 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-49/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO KWW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO Henryk Jan Janiak Aneta Grażyna Kowalska Strzałkowo wielkopolskie Zarejestrowany
54 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-50/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BROSDOWSKIEGO KWW ANDRZEJA BROSDOWSKIEGO Adam Nożewski Kazimierz Biskupi gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
55 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-51/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY KWW STEFANA DZIAMARY Błażej Marek Bujakowski Rychwał gm. Rychwał Zarejestrowany
56 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6042-4/18 KOMITET WYBORCZY UNIA WRZEŚNIAN KW UNIA WRZEŚNIAN Waldemar Ludwik Grześkowiak Tadeusz Stanisław Górny Września wielkopolskie Zarejestrowany
57 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-52/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA PERNALA KWW JACKA PERNALA Paweł Pernal Kleczew gm. Kleczew Zarejestrowany
58 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6042-5/18 KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ KW ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ Krzysztof Wszędybył Natalia Kałużna Grochowy wielkopolskie Zarejestrowany
59 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-55/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA" KWW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA" Ryszard Feliks Czajkowski Kazimierz Biskupi gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
60 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-54/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI" KWW "KANDYDACI NIEZALEŻNI" Jacek Lech Jóźwiak Strzałkowo gm. Strzałkowo Zarejestrowany
61 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-56/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018” KWW „SAMORZĄDNI 2018” Ewelina Jóźwiak Strzałkowo gm. Strzałkowo Zarejestrowany
62 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-57/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI KWW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI Maia Miętkiewicz Paweł Piotr Kubacki Śrem wielkopolskie Zarejestrowany
63 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-58/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM KACPRZAK KWW ADAM KACPRZAK Lech Ryszard Sakwa Chodów gm. Chodów Zarejestrowany
64 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-59/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBCZAKA KWW TOMASZA SOBCZAKA Mariusz Kujawa Kowale Pańskie Kolonia gm. Kawęczyn Zarejestrowany
65 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-60/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII KĘDZIORA KWW ZOFII KĘDZIORA Grażyna Małgorzata Klimczak Boguszyn gm. Nowe Miasto nad Wartą Zarejestrowany
66 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-61/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA LISKA KWW WOJCIECHA LISKA Daniel Niewiński Esterpole gm. Brodnica Zarejestrowany
67 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-62/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE” KWW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO GOSPODARKA INNOWACJE Małgorzata Rogowska Borki gm. Kramsk Zarejestrowany
68 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-63/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DZIKOWSKIEJ KWW KRYSTYNY DZIKOWSKIEJ Krystyna Weronika Dzikowska Ruszków Drugi gm. Kościelec Zarejestrowany
69 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-64/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO KWW DARIUSZA OSTROWSKIEGO Józef Czesław Chęciński Dąbrowice Stare gm. Kościelec Zarejestrowany
70 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-65/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT KWW NASZ POWIAT Justyna Staszewska Agnieszka Perkowska Skulsk wielkopolskie Zarejestrowany
71 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-66/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ BUDASZ - KOALICJA OBYWATELSKA KWW TOMASZ BUDASZ-KOALICJA OBYWATELSKA Tomasz Krzysztof Dzionek Michał Piotr Kałuża Gniezno wielkopolskie Zarejestrowany
72 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-67/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Karolina Zabłocka-Ciemny Mariusz Sikorski Gniezno wielkopolskie Zarejestrowany
73 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-68/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA KWW NASZA NOWA GMINA Ewa Katarzyna Schwanke Zaniemyśl gm. Zaniemyśl Zarejestrowany
74 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-69/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE KWW LUDZIE ROZWÓJ INWESTYCJE Elżbieta Maria Witkowska Pyzdry gm. Pyzdry Zarejestrowany
75 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-72/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF PIASECKI KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF PIASECKI Magdalena Piasecka Lubstów gm. Sompolno Zarejestrowany
76 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-70/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DREWNIACKIEGO KWW TOMASZA DREWNIACKIEGO Joanna Cegielska Dąbroszyn gm. Rychwał Zarejestrowany
77 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-71/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ KWW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ Karol Przybylski Wierzbocice gm. Słupca Zarejestrowany
78 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-75/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HERUDZIŃSKIEGO KWW A.HERUDZIŃSKIEGO Andrzej Herudziński Posada gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
79 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-73/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA POWIDZKA KWW ZIEMIA POWIDZKA Andrzej Gwit Powidz gm. Powidz Zarejestrowany
80 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6042-6/18 KOMITET WYBORCZY WIELKOPOLSKIE STOWARZYSZENIE ODNOWY WSI „NASZA RADOLINA” KW WSOW „NASZA RADOLINA” Arleta Biegasiewicz Małgorzata Krysińska Radolina wielkopolskie Zarejestrowany
81 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-76/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO KWW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO Marzenna Kaźmierczak Przykona gm. Przykona Zarejestrowany
82 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-74/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2018” KWW „SAMORZĄD 2018” Mariusz Nowak Nowe Miasto nad Wartą gm. Nowe Miasto nad Wartą Zarejestrowany
83 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-77/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY DOLSK KWW GMINY DOLSK Ewa Drożdzińska Dolsk gm. Dolsk Zarejestrowany
84 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-78/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY” KWW „RAZEM DLA GMINY” Łukasz Grzeszczyk Nekla gm. Nekla Zarejestrowany
85 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-79/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NIEZNAŃSKIEGO KWW ANDRZEJA NIEZNAŃSKIEGO Aneta Chorzewska Żychlin gm. Stare Miasto Zarejestrowany
86 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-80/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA KWW LEPSZA GMINA Łukasz Klonowski Skulsk gm. Skulsk Zarejestrowany
87 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-81/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KWW WSPÓLNA GMINA Marlena Winnicka Skulsk gm. Skulsk Zarejestrowany
88 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-82/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY ZALEWSKIEJ KWW MIROSŁAWY ZALEWSKIEJ Mirosława Maria Zalewska Posada gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
89 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-83/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY KOŚCIELSKIEJ KWW IWONY KOŚCIELSKIEJ Iwona Jolanta Kościelska Przyjma gm. Golina Zarejestrowany
90 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-84/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZAKA KWW ROMANA ADAMCZAKA Roman Adamczak Sompolno gm. Sompolno Zarejestrowany
91 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-86/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA POPIELARZA KWW JACKA POPIELARZA Karol Kotwas Brzeźno gm. Krzymów Zarejestrowany
92 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-87/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK KWW ARLETY PLEŚNIAK Stanisław Sapikowski Ląd gm. Lądek Zarejestrowany
93 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-88/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA KWW PAWŁA KUCHARCZYKA Barbara Kucharczyk Grabianowo gm. Brodnica Zarejestrowany
94 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-90/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI Ryszard Stanisław Banaszkiewicz Marian Eugieniusz Lisiak Turek wielkopolskie Zarejestrowany
95 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-89/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DONDEROWICZA KWW ANDRZEJA DONDEROWICZA Mariola Agnieszka Donderowicz Szyszyńskie Holendry gm. Ślesin Zarejestrowany
96 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-85/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINA KISZKOWO KWW WSPÓLNE DOBRO GMINA KISZKOWO Leszek Grzegorz Słomianny Kiszkowo gm. Kiszkowo Zarejestrowany
97 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-91/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ORCHOWO KWW RAZEM DLA GMINY ORCHOWO Grzegorz Roman Kapturski Słowikowo gm. Orchowo Zarejestrowany
98 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-94/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ KWW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ Elżbieta Mróz Zagórów gm. Zagórów Zarejestrowany
99 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-92/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CZARKOWSKIEGO KWW PIOTRA CZARKOWSKIEGO Piotr Czarkowski Lubomyśle gm. Ślesin Zarejestrowany
100 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-93/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO KWW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO Agnieszka Urszula Maciejewska Kazimierz Biskupi gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
101 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-95/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA Kinga Bednarek Sompolno gm. Sompolno Zarejestrowany
102 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-96/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO KWW NASZA GMINA STARE MIASTO Rafał Oblizajek Stare Miasto gm. Stare Miasto Zarejestrowany
103 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-97/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KARWACKIEJ BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ KWW ELŻBIETY KARWACKIEJ Witold Stanisław Karwacki Brudzew gm. Brudzew Zarejestrowany
104 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-98/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO” KWW KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO Krzysztof Kwiatkowski Kleczew gm. Kleczew Zarejestrowany
105 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-99/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ” KWW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ” Wiesława Zofia Matuszak Dąbie gm. Dąbie Zarejestrowany
106 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-101/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK KWW ANNA URBANIAK Krzysztof Połatyński Konin gm. Kramsk Zarejestrowany
107 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-100/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INTEGRACJA I ROZWÓJ KWW INTEGRACJA I ROZWÓJ Fryderyk Józef Szczepankiewicz Kamienica gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
108 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-102/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS KWW ZMIANA NA PLUS Agnieszka Michalska Szadów Pański gm. Turek Zarejestrowany
109 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-103/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY WIŚNIEWSKIEJ KWW RENATY WIŚNIEWSKIEJ Anna Krystyna Kwiatkowska Trzemeszno gm. Trzemeszno Zarejestrowany
110 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-104/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KWW PRZYJAZNA GMINA Monika Cyls Malanów gm. Malanów Zarejestrowany
111 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-105/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELI ANDRZEJEWSKIEJ KWW GABRIELI ANDRZEJEWSKIEJ Bożena Mirosława Kurz Synogać gm. Wierzbinek Zarejestrowany
112 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-106/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ KWW ZIEMI PRZEDECKIEJ Wiesław Józef Dalak Przedecz gm. Przedecz Zarejestrowany
113 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-107/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DUDZIŃSKIEGO KWW WOJCIECHA DUDZIŃSKIEGO Paweł Edward Dudziński Dolsk gm. Dolsk Zarejestrowany
114 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-108/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DURCZYŃSKIEGO KWW MIROSŁAWA DURCZYŃSKIEGO Krzysztof Michalak Golina gm. Golina Zarejestrowany
115 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-109/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETY GRYGIELSKIEJ KWW WIOLETY GRYGIELSKIEJ Izabela Agata Michalak Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany
116 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-110/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA KWW ROMANA KULTERMANA Anna Sikorska Zagórów gm. Zagórów Zarejestrowany
117 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-112/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STANKIEWICZA KWW SZYMONA STANKIEWICZA Klaudia Maria Stankiewicz Sompolno gm. Sompolno Zarejestrowany
118 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-111/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA KWW PIOTRA MICHALAKA Beata Mruk Kłodowa gm. Kłodawa Zarejestrowany
119 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-113/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA GMINY” KWW „POROZUMIENIE DLA GMINY” Leonard Dopierała Rudki gm. Miłosław Zarejestrowany
120 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-114/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA HAJDRYCH KWW JANUSZA HAJDRYCH Krystyna Hajdrych Kleczew gm. Kleczew Zarejestrowany
121 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-115/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ SĘDZIAK KWW MATEUSZ SĘDZIAK Mateusz Sędziak Tarnówka gm. Kłodawa Zarejestrowany
122 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-116/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAĆKOWSKIEGO KWW MACIEJA MAĆKOWSKIEGO Maciej Maćkowski Szyszyńskie Holendry gm. Ślesin Zarejestrowany
123 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-117/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBARCZYK GRAŻYNA KWW RYBARCZYK GRAŻYNA Grażyna Rybarczyk Dąbrowice gm. Kościelec Zarejestrowany
124 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-118/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRZYKOS KWW RAZEM DLA KRZYKOS Kazimierz Józef Stachowiak Krzykosy gm. Krzykosy Zarejestrowany
125 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-120/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KONIN KWW NASZ KONIN Maciej Zając Kazimierz Banasik Konin wielkopolskie Zarejestrowany
126 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-119/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO KWW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ Andrzej Pieczyński Łubowo gm. Łubowo Zarejestrowany
127 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6042-7/18 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE KW TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE Tadeusz Słodkiewicz Waldemar Józef Tubacki Konin wielkopolskie Zarejestrowany
128 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-121/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WEŁNICKIEGO KWW PIOTRA WEŁNICKIEGO Jolanta Anna Adamczewska Sompolno gm. Sompolno Zarejestrowany
129 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-122/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KASPRZAKA KWW PAWŁA KASPRZAKA Piotr Pasecki Radoszkowo gm. Książ Wielkopolski Zarejestrowany
130 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-124/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NEKLA KWW NASZA GMINA NEKLA Katarzyna Stecko Gierłatowo gm. Nekla Zarejestrowany
131 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6042-8/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NASZA GMINA KW STOWARZYSZENIA NASZA GMINA Tomasz Jankowski Katarzyna Gwincińska Charłub wielkopolskie Zarejestrowany
132 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-125/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO KWW PIOTRA MULKOWSKIEGO Andrzej Włodarczak Aleksandra Kinga Bielejewska Śrem wielkopolskie Zarejestrowany
133 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-164/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW KWW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW Małgorzata Mirecka Nekla gm. Nekla Zarejestrowany
134 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-126/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAWORSKIEGO KWW ANDRZEJA JAWORSKIEGO Norbert Gabriel Przybyła Kowale Pańskie-Kolonia gm. Kawęczyn Zarejestrowany
135 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-127/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK KWW DOROTY KUBSIK KATARZYNA PAPAJ KRAMSK gm. Kramsk Zarejestrowany
136 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-128/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA KWW ROMUALDA ANTOSIKA Anna Honorata Sałop Emilia Swenderska Turek wielkopolskie Zarejestrowany
137 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-129/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BŁASZCZYKA KWW ŁUKASZA BŁASZCZYKA PAWEŁ PILARSKI WOLA PODŁĘŻNA gm. Kramsk Zarejestrowany
138 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-130/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PRZYGOCKIEGO KWW RYSZARDA PRZYGOCKIEGO Ryszard Wojciech Przygocki Ostrowite gm. Ostrowite Zarejestrowany
139 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-131/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ CHOLEWICKI KWW CHOLEWICKI Andrzej Jan Cholewicki Rychwał gm. Rychwał Zarejestrowany
140 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-132/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE” KWW ZGODA I POROZUMIENIE Ewa Agnieszka Purol Dębłowo gm. Mieleszyn Zarejestrowany
141 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-133/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONĘTÓW GÓRNY PIERWSZY KWW PONĘTÓW GÓRNY PIERWSZY Radosław Andrzej Styga Ponętów Górny Pierwszy gm. Olszówka Zarejestrowany
142 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-134/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA DOMINOWO KWW SAMORZĄDNA GMINA DOMINOWO Marek Pauter Giecz gm. Dominowo Zarejestrowany
143 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-135/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ Natalia Tyderka Łuszczewo gm. Skulsk Zarejestrowany
144 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-137/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ KICZKA KWW EK Ilona Elżbieta Kubiak Nekla gm. Nekla Zarejestrowany
145 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-136/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SKULSK KWW NASZA GMINA SKULSK Mirosław Bednarski Skulsk gm. Skulsk Zarejestrowany
146 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-138/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ JASIŃSKI KWW ŁUKASZ JASIŃSKI Łukasz Jasiński Brudzew gm. Brudzew Zarejestrowany
147 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-139/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KOPERSKIEGO KWW GRZEGORZA KOPERSKIEGO Przemysław Marek Bogusiewicz Wydartowo gm. Trzemeszno Zarejestrowany
148 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-140/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA LUDZI KWW WSZYSTKO DLA LUDZI Martyna Kasprzyk Kołaczkowo gm. Witkowo Zarejestrowany
149 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-143/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNE GRABOWO KRÓLEWSKIE KWW AKTYWNE GRABOWO Ewelina Jadwiga Plucińska Grabowo Królewskie gm. Kołaczkowo Zarejestrowany
150 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-141/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO KWW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO Zdzisław Cichy Tuliszków gm. Tuliszków Zarejestrowany
151 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-142/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KAFTAN KWW EWY KAFTAN Wiesława Maria Kowalska Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany
152 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-144/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY TOMCZYK NIEZALEŻNA KWW IWONY TOMCZYK Janusz Tomczyk Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany
153 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-146/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MICHALAK KWW ANNY MICHALAK Aldona Puzdrakiewicz-Michalak Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany
154 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-145/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW KWW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW Tomasz Andrzejewski Podłużyce gm. Brudzew Zarejestrowany
155 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-147/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE LEPSZE JUTRO KWW TWOJE LEPSZE JUTRO Sławomir Jerzy Zakrzewski Żydowo gm. Czerniejewo Zarejestrowany
156 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-148/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KRUCZKOWSKIEGO KWW PAWŁA KRUCZKOWSKIEGO Paweł Kruczkowski Tuliszków gm. Tuliszków Zarejestrowany
157 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-123/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO KWW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO Zbigniew Józef Rachuba Wilczyn gm. Wilczyn Zarejestrowany
158 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-149/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ” KWW „W TROSCE O GMINĘ” Mateusz Bańdosz Stare Miasto gm. Stare Miasto Zarejestrowany
159 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-150/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GOLINY KWW ODNOWA GOLINY Bartosz Szymański Golina gm. Golina Zarejestrowany
160 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-151/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW KWW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW Zofia Ziemiańska Dąbrowice Stare gm. Kościelec Zarejestrowany
161 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-152/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KWW CZAS NA ZMIANY Henryk Wacław Pajor Grzegorzew gm. Grzegorzew Zarejestrowany
162 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-153/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA KWW ARTURA MIĘTKIEWICZA Adam Szygenda Lądek gm. Lądek Zarejestrowany
163 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-154/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWE MIASTO N/W KWW NASZA GMINA NOWE MIASTO N/W Paulina Jankowska Teresa gm. Nowe Miasto nad Wartą Zarejestrowany
164 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-155/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY MAGDALENY ŚWITALSKIEJ KWW JUSTYNY ŚWITALSKIEJ Marzanna Elżbieta Świtalska Kazimierz Biskupi gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
165 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-156/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KONINA KWW ALTERNATYWA DLA KONINA Wiesław Więckowski Irena Kuznowicz Konin wielkopolskie Zarejestrowany
166 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-157/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA KWW ANDRZEJA NOWAKA Ewa Przybysz Podgór gm. Kramsk Zarejestrowany
167 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-161/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MACIASZKA KWW STANISŁAWA MACIASZKA Ryszard Tadeusz Drzewiecki Anna Krawczyk Koło wielkopolskie Zarejestrowany
168 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-158/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĄDŹMY RAZEM A WIELE OSIĄGNIEMY KWW BRAWO Dorota Małgorzata Żmuda Kawnice gm. Golina Zarejestrowany
169 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-159/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWW DLA DOBRA GMINY Jadwiga Kazimiera Janiak Modła Królewska gm. Stare Miasto Zarejestrowany
170 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-160/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA KWW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA Gabriela Kwiatkowska Morzyczyn gm. Wierzbinek Zarejestrowany
171 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-162/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI KWW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI Szymon Simiński Bożena Simińska Łaziska wielkopolskie Zarejestrowany
172 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-163/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA” KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Zofia Maria Burzyńska Szydłowo gm. Trzemeszno Zarejestrowany
173 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-165/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY KWW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY Marita Płóciennik Czachulec Stary gm. Malanów Zarejestrowany
174 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-167/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO” KWW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO” Marek Lisiecki Trzemeszno gm. Trzemeszno Zarejestrowany
175 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-166/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PAWLAKA KWW TADEUSZA PAWLAKA Jakub Franciszek Pawlak Gołąbki gm. Trzemeszno Zarejestrowany
176 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-168/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEUSTRASZENI KWW NIEUSTRASZENI Piotr Jan Misiak Barłogi gm. Grzegorzew Zarejestrowany
177 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-173/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN KWW ZMIENIAMY KONIN Magdalena Moks Marcin Ratajczyk Konin wielkopolskie Zarejestrowany
178 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-169/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA KWW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA Henryk Ulatowski Zagórów gm. Zagórów Zarejestrowany
179 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-170/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PIOTRA NOWICKIEGO KWW TADEUSZA PIOTRA NOWICKIEGO Wojciech Stanisław Dylewski Przyjma gm. Golina Zarejestrowany
180 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-171/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI” KWW „PONAD PODZIAŁAMI” Edyta Katarzyna Szymankowska Bochlewo Drugie gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
181 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-172/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI” KWW PONAD PODZIAŁAMI Katarzyna Barbara Jatczak Trzemeszno gm. Trzemeszno Zarejestrowany
182 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-174/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK WIŚNIEWSKI KWW MAREK WIŚNIEWSKI Monika Wiśniewska Licheń Stary gm. Ślesin Zarejestrowany
183 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-175/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO KWW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO Leszek Wiatrowski Tomaszewo gm. Ostrowite Zarejestrowany
184 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-176/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN KWW NASZA GMINA MIELESZYN Anna Maria Mikołajczak Mieleszyn gm. Mieleszyn Zarejestrowany
185 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-177/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY” KWW GRZEGORZA MATUSZAKA "JEDNOŚĆ GMINY" Jadwiga Siepka Barłogi gm. Rzgów Zarejestrowany
186 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-178/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW JAN GRZELAK KWW MIROSŁAW JAN GRZELAK Nikola Kapela Kazimierz Biskupi gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
187 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-179/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS KWW DOROTY GALUS Robert Sędziak Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany
188 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-180/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MIKOŁAJCZYK KWW DANUTY MIKOŁAJCZYK Elżbieta Wasiak Chodów gm. Chodów Zarejestrowany
189 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-181/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POKOLENIA RAZEM” KWW „POKOLENIA RAZEM” Justyna Roszak Złotkowy gm. Rychwał Zarejestrowany
190 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-182/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOZANECKIEGO KWW PIOTR KOZANECKI Jarosław Adam Zielonka Obrzębin gm. Turek Zarejestrowany
191 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-183/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KWW GOSPODARNA GMINA Tomasz Adam Adaszak Chłapowo gm. Dominowo Zarejestrowany
192 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-184/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO KWW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO Paweł Piasecki Ślesin gm. Ślesin Zarejestrowany
193 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-185/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ KWW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO-ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ Monika Małgorzata Nowaczyk Jerzy Tomasz Słowiński Zagórów wielkopolskie Zarejestrowany
194 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-187/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MACIEJEWSKIEGO KWW MARKA MACIEJEWSKIEGO Damian Maciej Maciejewski Kazimierz Biskupi gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
195 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-186/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA Tomasz Szymański Babiak gm. Babiak Zarejestrowany
196 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-188/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI KWW ADAMA SERWATKI Marzena Serwatka Kłecko gm. Kłecko Zarejestrowany
197 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-189/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY JAWORSKIEJ KWW BOŻENY JAWORSKIEJ Bożena Maria Jaworska Niechanowo gm. Niechanowo Zarejestrowany
198 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-190/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO - GMINA NIECHANOWO KWW WSPÓLNE DOBRO - GMINA NIECHANOWO MAŁGORZATA HELENA GAŁA NIECHANOWO gm. Niechanowo Zarejestrowany
199 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-191/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JĘDRZEJA PAWŁOWSKIEGO KWW JĘDRZEJA PAWŁOWSKIEGO Irena Pawłowska Kiełczynek gm. Książ Wielkopolski Zarejestrowany
200 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-192/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA SKULSKA KWW WSZYSTKO DLA SKULSKA JACEK ANDRZEJ CZARNECKI SKULSK gm. Skulsk Zarejestrowany
201 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-193/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELI FRONTCZAK KWW DANIELI FRONTCZAK Daniela Frontczak Łęka gm. Kościelec Zarejestrowany
202 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-194/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - URBANIAKA WIESŁAWA KWW - URBANIAKA WIESŁAWA BOŻENA ZAGOZDA DĘBÓWKA gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
203 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-195/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CIEŚLAKA "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ" KWW TOMASZA CIEŚLAKA RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ MAŁGORZATA MAJKOWSKA-CIEŚLAK WIERUSZEW gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
204 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-196/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA KWW JERZEGO WOSIA EWA BARBARA ZGOLIŃSKA BORZYKOWO gm. Kołaczkowo Zarejestrowany
205 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-197/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA ROBERTA CICHOCKIEGO KWW ZBIGNIEWA ROBERTA CICHOCKIEGO BEATA CICHOCKA KAZIMIERZ BISKUPI gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
206 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-199/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ PONAD PODZIAŁAMI KWW ROZWÓJ PONAD PODZIAŁAMI IZABELA TERESA RACZAK CZERNIEJEWO gm. Czerniejewo Zarejestrowany
207 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-200/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY KWW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY Małgorzata Krystyna Rybicka Podbiel gm. Zagórów Zarejestrowany
208 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-198/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA JAROSIKA KWW ROMANA JAROSIKA Agnieszka Jarosik Tuliszków gm. Tuliszków Zarejestrowany
209 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-201/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ROSZYKA KWW PAWŁA ROSZYKA MIROSŁAWA MARIA LEWICKA WITKOWO gm. Witkowo Zarejestrowany
210 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-202/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JUSZCZAKA KWW ANDRZEJA JUSZCZAKA Bogumił Mieczysław Juszczak Golina gm. Golina Zarejestrowany
211 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-203/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WITKOWO KWW WSPÓLNIE DLA GMINY WITKOWO LUCYNA ZALEWSKA WITKOWO gm. Witkowo Zarejestrowany
212 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-204/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KOSOWSKIEGO KWW HENRYKA KOSOWSKIEGO Dorota Maria Kosowska Żabno gm. Brodnica Zarejestrowany
213 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-205/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KWW SAMORZĄDNA GMINA ELŻBIETA TERESA PLEWIŃSKA ŻYDOWO gm. Kołaczkowo Zarejestrowany
214 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-206/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW KWW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW JANUSZ BERTHOLD KLECZEW gm. Kleczew Zarejestrowany
215 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-207/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KAPTURSKIEJ KWW ANNY KAPTURSKIEJ Przemysław Maciej Kapturski Spławie gm. Golina Zarejestrowany
216 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-208/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANKOWSKIEGO KWW MARCINA JANKOWSKIEGO MAŁGORZATA WOJTCZAK SOMPOLNO gm. Sompolno Zarejestrowany
217 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-209/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ” KWW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ” JANUSZ STRZAŁKOWSKI GRZEGORZEW gm. Grzegorzew Zarejestrowany
218 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-211/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPSKA -SOBOLEWSKA BARBARA KWW BISKUPSKA-SOBOLEWSKA Wojciech Sobolewski Słupca m. Słupca Zarejestrowany
219 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-210/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI MAREK KWW ALICJI MAREK KAZIMIERZ LUDWIK MAREK SŁUPCA m. Słupca Zarejestrowany
220 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-216/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA AUGUSTYNIAKA KWW JANUSZA AUGUSTYNIAKA Renata Augustyniak Przykona gm. Przykona Zarejestrowany
221 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-215/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ BERESZYŃSKI KWW TADEUSZ BERESZYŃSKI Tadeusz Bereszyński Słupca m. Słupca Zarejestrowany
222 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-212/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ KWW MONIKI LEMAŃSKIEJ Monika Iwon Lemańska Kłecko gm. Kłecko Zarejestrowany
223 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-213/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA KWW JANA ANDRZEJA KUBIAKA Adam Marek Parus Nowa Wieś gm. Zagórów Zarejestrowany
224 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-214/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA KWW ZBIGNIEWA MIELCZARKA MARZENA MARCINIAK DĄBIE gm. Dąbie Zarejestrowany
225 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-217/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA KWW NOWA PERSPEKTYWA Grażyna Przybyła-Tomaszewska Zadworna gm. Tuliszków Zarejestrowany
226 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-218/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZŁOWIEK JEST NAWAŻNIEJSZY KWW CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY Krzysztof Tomasz Grzelczyk Lisiec Mały gm. Stare Miasto Zarejestrowany
227 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-219/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KAWCZYŃSKIEGO KWW PRZEMYSŁAWA KAWCZYŃSKIEGO MAŁGORZATA KAWCZYŃSKA RADCZYNY gm. Przykona Zarejestrowany
228 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-220/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYKONA KWW GMINA PRZYKONA Adrian Arkadiusz Adamczyk Paulinów gm. Przykona Zarejestrowany
229 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-221/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO KWW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO Tatiana Maria Kamińska POSOKA gm. Przykona Zarejestrowany
230 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-223/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUCHARY BOROWE KWW KUCHARY BOROWE Katarzyna Witkowska Kuchary Borowe gm. Rychwał Zarejestrowany
231 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-224/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA IŁÓWCA KWW RDI Paweł Tomasz Kotecki Iłówiec gm. Brodnica Zarejestrowany
232 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-222/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA NOWAKA KWW HENRYKA NOWAKA Jacek Gerard Kreczyński Kleczew gm. Kleczew Zarejestrowany
233 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-225/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WOJCIECHOWSKIEJ KWW BEATY WOJCIECHOWSKIEJ MARIUSZ JÓZEF WOJCIECHOWSKI POSADA gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
234 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-227/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJCIECHOWSKIEGO KWW MARKA WOJCIECHOWSKIEGO Karina Iwona Kos-Wojciechowska Kościelec gm. Kościelec Zarejestrowany
235 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-228/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” WIESŁAW MARCISZAK KWW SAMORZĄDNI WIESŁAW MARCISZAK Elżbieta Marciszak Potażniki gm. Krzymów Zarejestrowany
236 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-226/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBOWICZKI KWW DĘBOWICZKI Krzysztof Małecki Dębowiczki gm. Olszówka Zarejestrowany
237 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-229/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WYGRAJMY RAZEM” KWW „WYGRAJMY RAZEM” Weronika Borucka Charbin gm. Powidz Zarejestrowany
238 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-231/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA PRZYDRYGI KWW KONRADA PRZYDRYGI Zbigniew Jakub Buśkiewicz Kopojno gm. Zagórów Zarejestrowany
239 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-230/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MICHAŁKIEWICZA KWW MARIUSZA MICHAŁKIEWICZA Mariusz Waldemar Michałkiewicz Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany
240 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-232/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONA KWW KORONA Piotr Jarosław Kluczka Powidz gm. Powidz Zarejestrowany
241 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-233/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI GŁODNO” - JÓZEF KACZOROWSKI KWW „SAMORZĄDNI GŁODNO” Karol Woźniak Głodno gm. Krzymów Zarejestrowany
242 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-234/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE KWW POROZUMIENIE GMINNE Mirosław Antoni Pawlak Kołaczkowo gm. Kołaczkowo Zarejestrowany
243 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-235/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAWISNEJ-GROSS KWW ELŻBIETY ZAWISNEJ-GROSS Tomasz Roman Cheliński Powiercie gm. Koło Zarejestrowany
244 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-237/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE KWW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE Karol Marcin Byczyk Bielawy gm. Kazimierz Biskupi Zarejestrowany
245 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-236/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA LEWANDOWSKIEGO KWW WŁODZIMIERZA LEWANDOWSKIEGO REGINA URSZULA LEWANDOWSKA RYCHWAŁ gm. Rychwał Zarejestrowany
246 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-238/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO RZETELSKIEGO KWW ANTONIEGO RZETELSKIEGO WŁODZIMIERZ SARNECKI RYCERZEW gm. Kłodawa Zarejestrowany
247 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-239/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA KAŁUŻNEGO KWW MICHAŁA KAŁUŻNEGO Agnieszka Cecylia Kałużna Główiew gm. Stare Miasto Zarejestrowany
248 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-240/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUPCA-NASZ DOM" KWW SŁUPCA-NASZ DOM Henryk Jan Lewandowski SŁUPCA m. Słupca Zarejestrowany
249 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-241/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNY SAMORZĄD” KWW „AKTYWNY SAMORZĄD” Hanna Ewa Rosińska Żychlin gm. Stare Miasto Zarejestrowany
250 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-242/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW KWW PARUCH BOGUSŁAW Bogusław Paruch Domaników gm. Chodów Zarejestrowany
251 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-243/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRACA POPŁACA KWW WSPÓLNA PRACA POPŁACA Marta Olejniczak Czerniejewo gm. Czerniejewo Zarejestrowany
252 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-244/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRZYKOWSKIEGO KWW MACIEJA PIETRZYKOWSKIEGO JUSTYNA JOANNA PIETRZYKOWSKA MOSTKI gm. Sompolno Zarejestrowany
253 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-245/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUB ZIOŁA KWW JAKUB ZIOŁA Natalia Weronika Zioła Kuny gm. Władysławów Zarejestrowany
254 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-247/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZEYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO KWW KONIN MIASTEM NA TAK! Michał Tadeusz Kotlarski Tomasz Gietkowski Konin wielkopolskie Zarejestrowany
255 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-246/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA KWW PIOTRA BARTOSIKA MAŁGORZATA BARTOSIK KRÓLIKÓW gm. Grodziec Zarejestrowany
256 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-248/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORKOWICZA JANA KWW BORKOWICZA JANA TOMASZ ŁUKASZ BORKOWICZ MICHALCZA gm. Kłecko Zarejestrowany
257 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-249/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA HYŻAKA KWW RADOSŁAWA HYŻAKA Anna Hyżak Królików gm. Grodziec Zarejestrowany
258 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-250/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MAĆKOWSKIEGO KWW TOMASZ MAĆKOWSKIEGO Piotr Paweł POKRANT TULISZKÓW gm. Tuliszków Zarejestrowany
259 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-251/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DĄBROSZYN KWW ZJEDNOCZENI DĄBROSZYN Bogdan Jan Kopka Dąbroszyn gm. Rychwał Zarejestrowany
260 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-252/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOTALSKIEGO KWW JANA WOTALSKIEGO Paweł Daniel Wotalski Cząstków gm. Kłodawa Zarejestrowany
261 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-253/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA SZCZEPANIAKA KWW STEFANA SZCZEPANIAKA MARIA ZDZISŁAWA MALĄG KRAŚNICA gm. Golina Zarejestrowany
262 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-254/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI KWW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI Andrzej Jerzy Pogoda Stare Miasto gm. Stare Miasto Zarejestrowany
263 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-255/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA WSZYSTKICH KWW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA WSZYSTKICH PRZEMYSŁAW CZESŁAW KUBASZAK SŁUPCA m. Słupca Zarejestrowany
264 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-257/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPOKOJNA WIEŚ” KWW SPOKOJNA WIEŚ Aneta Wojciechowska-Miętkiewicz Jaroszewice Grodzieckie gm. Rychwał Zarejestrowany
265 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-256/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI I I SOLIDARNI KWW ZJEDNOCZENI I SOLIDARNI Katarzyna Jakubowska Brzeźniak gm. Golina Zarejestrowany
266 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-260/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAKOWO.ORG.PL KWW RAKOWO.ORG.PL Jakub Wojciech Bieńkowski Rakowo gm. Czerniejewo Zarejestrowany
267 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-258/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINOWO DĄB GAWRONY KWW CELINOWO DĄB GAWRONY ZDZISŁAW CIBORSKI GAWRONY gm. Skulsk Zarejestrowany
268 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-259/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KINGI GOSTYŃSKIEJ PRZYJAZNE OSIEDLE KWW KINGI GOSTYŃSKIEJ PRZYJAZNE OSIEDLE Zbigniew Marcinkowski Ślesin gm. Ślesin Zarejestrowany
269 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-261/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY NIECHANOWO KWW RAZEM DLA GMINY NIECHANOWO JOANNA ROBASZKIEWICZ NIECHANOWO gm. Niechanowo Zarejestrowany
270 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-262/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ RADKE KWW PAWEŁ RADKE PAWEŁ RADKE HELENOWO gm. Ślesin Zarejestrowany
271 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-263/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ SADŁOWSKI KWW ŁUKASZ SADŁOWSKI Łukasz Sadłowski Przykona gm. Przykona Zarejestrowany
272 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-264/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ DLA GMINY” KWW PRZYSZŁOŚĆ DLA GMINY MAKSYMILIAN KAROL WOJDYŃSKI GOLINA gm. Golina Zarejestrowany
273 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-265/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŚKOWIAK MIROSŁAW KWW OŚKOWIAK MIROSŁAW ANNA OŚKOWIAK SIĄSZYCE TRZECIE gm. Rychwał Zarejestrowany
274 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-266/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA KONINA KWW PRZYSZŁOŚĆ DLA KONINA Waldemar Wiesław Brzęczkowski Anna Wertlewska Konin wielkopolskie Zarejestrowany
275 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-270/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POLSKI KWW POROZUMIENIE DLA POLSKI Zbigniew Szypura Grzegorz Andrzejewski Gniezno wielkopolskie Zarejestrowany
276 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-267/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WITKOWO” KWW „NASZE WITKOWO” Adam Dominiak Witkowo gm. Witkowo Zarejestrowany
277 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-268/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GIERŁOWSKA KWW AGNIESZKA GIERŁOWSKA Małgorzata Krystyna Zajdlic Drążeń gm. Krzymów Zarejestrowany
278 Komisarz Wyborczy w Koninie II DKN-6043-269/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA MACHOWIAKA KWW LEON MACHOWIAK Andrzej Machowiak Słupca m. Słupca Zarejestrowany
279 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-272/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ PŁÓCIENNIK KWW ANDRZEJ PŁÓCIENNIK Bożena Halina Płóciennik Ślesin gm. Ślesin Zarejestrowany
280 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-273/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA WIELKOPOLSKA KWW GEOTERMIA WIELKOPOLSKA Zdzisław Kmita Alicja Kmita Ponętów Górny Pierwszy wielkopolskie Zarejestrowany
281 Komisarz Wyborczy w Koninie I DKN-6043-271/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK KWW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK Katarzyna Lidia Nowak Wacławów gm. Kramsk Zarejestrowany

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    17-08-2018 14:22

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    20-08-2018 15:32

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    21-08-2018 15:51

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    22-08-2018 15:35

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    22-08-2018 15:36

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    22-08-2018 15:36

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    23-08-2018 15:28

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    23-08-2018 15:28

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    23-08-2018 15:29

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    24-08-2018 15:41

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    25-08-2018 12:47

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

  • Data modyfikacji

    27-08-2018 16:48

    Wprowadził:

    Krzysztof Moralewski

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij